5. 06.  WARSZAWA
 
6. 06.  PELPLIN
 
23. 06 KRAKÓW, Piwnica Pod Różą
16.04.godz.19.00 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
Gość Specjalny: Irena JUN
 
9.04.godz. 17.00 KRAKÓW, Teatr im. J. Słowackiego
JA TO WIDZĘ W KOLORZE PŁOMIENIA
koncert poświęcony Hannie Chrzanowskiej
 
8.04. godz.19.00 BIAŁYSTOK Opera i Filharmonia Podlaska
koncert: TAK NIEWIDZIALNY ŻE JEST
z udziałem Dariusza Kowalskiego
 
4.03.godz.18.00 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
Piosenki polskie. Ocalić od zapomnienia
Yanina 4GramY
Janusz Yanina Iwański
Djatri Kural
Dariusz Bafeltowski
Przemysław Pacan

 
6.02. godz.11.30 LIBIĄŻ kościół pw. Przemienienia Pańskiego.
koncert w ramach archidiecezjalnych uroczystości
1 ROCZNICY ŚMIERCI śp. HELENKI KMIEĆ
  
21.01. godz. 18.00  KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą

OPOWIEŚĆ POWIGILIJNA
Lidia Jazgar,
Kinga Rataj,
JoaChim MenCel,
Tomasz Grzybowski
Ryszard Brączek
Marek Bazela

konieczna rezerwacja miejsc:
tel. 607 652 698
 

10.12. godz. 18.00  KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą
 
19.11. godz. 10.00 ZABAWA Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny
 
12.11. godz. 18.00 KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą

JANOWSKA
do wierszy MICHAŁA ZABŁOCKIEGO

wykonawcy:
MICHAŁ ZABŁOCKI
ADAM PRUCNAL
MARCIN WITAN
AGATA BERNADT

 
07.10. godz. 20.00 *NOC POEZJI*
kościół SS Prezentek, św. Jana 7

RACHUNEK KAMIENI
do wierszy ROMANA BRANDSTAETTERA
wykonawcy:
AGATA BERNADT
DARIUSZ KOWALSKI

PAWEŁ PIĄTEK
 
24.09. godz. 19.00 KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą
koncert: LISBON STORY
KINGA RATAJ
MAREK BAZELA
MARTIN ZŁOTNICKI

  
16.09. godz. 18.45 WARSZAWA kościół MB Królowej Polski
koncert A MIŁUJĄCYM NIGDY DOSYĆ
 
10.09. godz. 19.00 WARSZAWA kościół Narodzenia NMP
koncert PROŚ ZA NAS
  
13.08. godz. 19.00 LUDŹMIERZ, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
    
26.06. godz. 21.00 KRAKÓW, dziedziniec Kolegiaty św. Anny,
ul. Św. Anny 11
 
18.06. godz. 18.00 KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
koncert: Pieśni Przygodne
Jacek Hałas

konieczna rezerwacja miejsc:
tel. 607 652 698 lub e-mail
  
16.06.  godz. 20.15 CZĘSTOCHOWA Dom Sióstr Paulistek
 
13.05. godz. 18.00 ZĄBKOWICE kościół Zesłania Ducha Św.
  
 
07.05. godz. 18:00 KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
koncert: BYLE NIE O MIŁOŚCI...
ANNA STANKIEWICZ
JANUSZ STROBEL
MARIUSZ Fazi MIELCZAREK

w piosenkach AGNIESZKI OSIECKIEJ

konieczna rezerwacja miejsc:
tel. 607 652 698 lub e-mail
  
 
23.04. godz. 12:30 WARSZAWA UKSW, ul. Dewajtis
 
07.03. godz. 19:00

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert z Wierszy -KOCHAŁEM PANIĄ...
wstąpią:  DARIUSZ KOWALSKI JOACHIM MENCEL
rezerwacja miejsc
tel. 607 652 698
  

26.02. godz. 19.00 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert z wierszy - Agata Bernadt
z piosenkami Pawła Piątka

rezerwacja miejsc 
tel. 607 652 698
 
17.12. godz. 19.00 KRAKÓW Jama Michalika ul. Floriańska 45

KONCERT (Świątecznych) ŻYCZEŃ
wystąpią Artyści piwniczni z roku 2016 oraz Publiczność
konieczna rezerwacja stolików: 607 652 698
 
27.11. godz. 18.00 KRAKÓW Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert z wierszy - piosenek Marka Grechuty
ŚCIEŻKI PRZEDEPTANE zaprezentują

KAROLINA LESZKO i PAWEŁ PIĄTEK
 
19.11. godz. 19.00

KRAKÓW kościół ss. Prezentek, ul. św Jana 
do udziału w modlitwie poetyckiej zapraszają
Agata Bernadt i Michał Zabłocki

 

9.10. godz. 18.45 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Między wierszami: STORY OF FADO
Wystąpią:
KINGA RATAJ
MaREK BAZELA, WITOLD GÓRAL

rezerwacja miejsc 
tel. 607 652 698
  
15.09. godz. 19.45 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
krakowska premiera płyty
TRZEBA MARZYĆ
Wystąpią:
Anna Stankiewicz i Janusz Strobel
konieczna rezerwacja miejsc 
tel. 607 652 698
  
1.06. godz. 19.00

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert z Wierszy - ks. Jan Twardowski - MIŁOŚĆ
Wystąpią:
ADAM WORONOWICZ
JANUSZ STROBEL

konieczna rezerwacja miejsc 
tel. 607 652 698
  

22.05.  godz.17.30
 

SZCZUCIN, kościół pw.św. Marii Magdaleny, koncert w ramach Festiwalu Sztuki PRZEBUDZENIE"
  

20.05. godz. 17.00
  

SOSNOWIEC Kościół św. Tomasza, ul. Orla (Oratorium)

  

17.04. godz. 18.oo

KRAKÓW  Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert z Wierszy - SZYMON ZYCHOWICZ

konieczna rezerwacja miejsc 
tel. 607 652 698
  

13.03. godz. 19.oo

KRAKÓW  Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
ANDRZEJ RÓG
w monodramie KAMIEŃ NA KAMIENIU
rezerwacja miejsc
  

18.02. godz. 18.30 KRAKÓW, Podgórski Dom Kultury
14.02. godz. 18.oo

KRAKÓW  Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14.
Niezwykły wieczór św. Walentego czyli koncert:  A JEŚLI....
wystąpiąPRZEMYSŁAW  BRANNY i KONRAD MASTYŁO
r
ezerwacja biletów
  

30.01. godz. 19.oo KRAKÓW, Kościół św. Floriana. Gramy dla Stowarzyszenia Dignitas Dolentium
    
 3. 01. godz. 17.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
KOLĘDA PEŁNA NADZIEI - koncert świąteczny
rezerwacja miejsc!
 
06.12. godz. 19.oo

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Między Wierszami:  EPIPHANY - koncert OLI KRÓLIK
wystąpią: OLA KRÓLIK śpiew
JACEK KRÓLIK gitara,  
MICHAŁ WIERBA piano,
WOJCIECH FAMIELEC bas,
GERDA SZYMAŃSKA perc
  

8.12. godz. 19.00 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul.Floriańska 14.
Między Wierszami:
Żywotnik - koncert jesienny
wystąpią:
LIDIA JAZGAR i gitarowa Galicja
AGATA BERNADT i Krakowskie Przedmieście
ANDRZEJ RÓG

(rezerwacja biletów)
 
28.10.  godz. 18.00 BRZESKO, koncert w ramach obchodów Miesiąca Papieskiego
 
26.10. godz. 19.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
1 rok działalności Piwnicy Pod Różą
w projekcie Krakowskie Przedmieście
uświetni STANISŁAW SOYKA
swoim koncertem z wierszy
Bilety: ul. Sienna 11, Taheebo,
rezerwacja: 782 285 666

  
16.10. godz. 19.oo     KRAKÓW, otwarcie Multi Record Laboratory
(koncert zamknięty)
 
27. 09. godz. 19.00

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Poeta i Nieobjęty.  Bolesław Leśmian wystąpią:
ANNA POLONY
Adam Niedzielin
Leszek Szczerba
 
        

30.08.  godz. 19.00

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
MIŁOSZ - Ars poetica ?
wystapią: Dominika Bednarczyk, Agata Bernadt, Magda Hanausek, Łukasz Belcyr, Adam Niedzielin
zaproszenia biletowane: podroza@interia.pl
  

12.07. godz. 19.00 Kraków, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Między wierszami: Anna Pituch-Noworolska, Waldemar Hładki,
fotografie: Paweł Zechenter
wykonawcy: Anna Pituch-Noworolska,
Wiktoria Stachowicz, Dariusz Bafełtowski, Krzysztof Filus, Maciej Filus, Artur Malik,
Jacek Romanowski
 
08.06. godz. 19.oo Kraków, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Koncert urodzinowy 100-lecie ks. Jana Twardowskiego, 10-lecie zespołu Krakowskie
Przedmieście.
goście: Anna Polony, Monika Rasiewicz, Andrzej Róg.
 
06.06. godz. 16.oo SANDOMIERZ, Muzeum Diecezjalne.
Koncert z okazji 600-lecia urodzin Jana Długosza
  
03.05. godz. 19.00 KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Jeszcze słowo - Norwid
wystąpią: Dariusz Kowalski, Joachim Mencel
zaproszenia biletowane
rezerwacja: agabernadt@wp.pl
  

12.04. godz. 19.00

 

 

KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Dalekie wybrzeża ciszy
goście: Wiktoria Stachowicz, Marcin Witan
zaproszenia biletowane
rezerwacja: agabernadt@wp.pl
 
20.03. godz. 12.00 BRZESKO, Centrum Kultury
  
01.03. godz. 19.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Kamień na kamieniu - Wiesław Myśliwski
wystąpi Andrzej Róg
zaproszenia biletowane
rezerwacja: agabernadt@wp.pl
 
02.02. godz. 19.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą,
ul. Floriańska 14
Danuta Michałowska - wspomnienie
goście: aktorzy - uczniowie Pani Profesor

(wstęp wolny, konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca mailem na adres: agabernadt@wp.pl
 
04.01. godz. 19.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu pod Różą
ul. Floriańska 14
Ono śliczne świętowanie
goście: Anna Polony, Leszek Długosz

galeria -»
  
07.12. godz. 19.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert Adwentowy

galeria -»


02.11. godz. 20.oo KRAKÓW, Piwnica Hotelu Pod Różą
ul. Floriańska 14
Koncert Zaduszkowy
gość: Janusz Yanina Iwański z zespołem

galeria -»


22.10. godz. 18.oo PUŁAWY kościół Św. Rodziny
ul. Saperów Kaniowskich 2
Koncert Dnia Papieskiego

5.10. godz. 19.oo KRAKÓW, Hotel Pod Różą ul. Floriańska 14,
inauguracja Koncertów z Wierszy

galeria -»

15.06. godz. 16.oo

KRAKÓW, Parafia Redemptor Hominis, ul. Stelmachów 127,  Piknik Parafialny
 

11.06. godz. 14.oo

WARSZAWA, Teatr Palladium ul. Złota 9
 

10.06. godz. 18.oo

WARSZAWA Anin, ul. Niemodlińska (plener)
 

1.06. godz. 12.oo NOWY TARG MOK Al. Tysiąclecia 37.
Program z udziałem Andrzeja Roga
 
31.05. godz. 16.30 NIECIECZA stadion KS Termalica Bruk-Bet Nieciecza, w plenerowym świętowaniu Dnia Dziecka i Mamy ;)
z udziałem Andrzeja Roga.

18.05. godz. 18.oo MIECHÓW Centrum Kultury, ul. Racławicka 10
Dzień Dziękczynienia
za kanonizację Jan Pawła II
  

23.04. godz. 19.oo

WARSZAWA Klub Lekarza ul. Raszyńska 54
 

9.04. godz. 19.oo

WADOWICE Rynek. Koncert w ramach uroczystości otwarcia Nowego Muzeum - Domu Rodzinnego Jana Pawła II
   

23.02. godz. 19.oo

WARSZAWA Białołęka, Parafia Narodzenia NMP
ul. Klasyków 21
  

19.01. godz. 19.oo

KRAKÓW, Klub Aktora Loża, Rynek Główny 41,
KOLĘDOWANIE
zobacz zdjęcia z koncertu ->
  

19.01. godz. 11.oo

TARNÓW, Salon Poezji. Sala Lustrzana
ul. Wałowa 10
 

13.12. godz. 19.oo

CZĘSTOCHOWA, Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
ul. Jagiellońska 67
 

11.12. godz. 18.oo

KATOWICE,  ul. Wita Stwosza 11
"Poezja i teologia" promocja najnowszej książki ks. Jerzego Szymika, wykonamy wiersze Autora
 

15.11. godz. 17.oo

KRAKÓW, Cafe Caroline, ul. Głowackiego 4
  

18.10. godz. 19.oo

BRZESKO, Centrum im. bł. Jana Pawła II
 

28.09. godz. 21.oo

KRAKÓW, Klub Aktora Loża, Rynek Główny 41,
piosenki do wierszy Aldony Kraus
 

16.10. godz.18.3o

GÓRA PUŁAWSKA, w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, ul. Ogrodowa 18, (budynek szkoły)
 

22.09. godz.18.oo

KRAKÓW, kościół św. M. M. Kolbego w Mistrzejowicach, oś.Tysiąclecia 86,
w cyklu Koncerty Mistrzejowickie.
 

6.09. godz.19.oo

KRAKÓW - Noc Poezji. Rynek - Klub Loża
O bogatych poetach i najdroższych wierszach
    

18.08. godz. 20.oo

CZĘSTOCHOWA, Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, ul. Jagiellońska 67
koncert dla Roberto Mari
  

26.06. godz. 17.3o

WARSZAWA – Dom Kultury Świt,
ul. Wysockiego 11
  

09.06.

DĄBROWA GÓRNICZA, koncert odwołany
  

8.12. godz.18.oo

KOMORÓW - koncert na 1oo-lecie miasta,
z udziałem Anny Polony
 

15.08. godz. 20.oo

KRAKÓW - bazylika Karmelitów, ul. Karmelicka,
Noc Cracovia Sacra, koncert z udziałem Danuty Michałowskiej

 

17.06. godz. 16.3o

WARSZAWA – Płudy, kościół Narodzenia NMP,
ul. Klasyków 21

 

15.04. godz. 17.oo
          godz. 20.oo

TARNÓW, Teatr. Gramy dla Stowarzyszenia
"ICH LEPSZE JUTRO". 
Koncerty ze specjalnym udziałem Jerzego Treli.
 

10.04. godz. 19.oo

PIASECZNO, parafia STARA IWICZNA,
koncert dedykowany ks. Andrzejowi Kwaśnikowi, in memoriam.
  

23.02. godz.18.oo

SOSNOWIEC, Miejska Biblioteka Publiczna
(Aula) ul. Kościelna
11
 

14.12. godz.17.oo

TARNÓW, Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Krakowska 4
 

7.12. godz.18.oo

WARSZAWA - Dom Kultury Rembertów,
Al. Komandosów 8, Agata Bernadt gościnnie
w wieczorze autorskim Ernesta Brylla

26.11. godz.18.oo

WARSZAWA - Dom Kultury Rembertów,
Al. Komandosów 8
  

16.10. godz.16.3o

WARSZAWA - Płudy, kościół Narodzenia NMP
 ul. Klasyków 21
  

9.10. godz. 17.oo

DĘBNO Zamek, sala koncertowa
  

2.10. godz. 16.3o

NIECIECZA, kościół (dolny)
koncert specjalny na zaproszenie
Bruk-Bet Nieciecza
   

29.09. godz. 18.oo

CHORZÓW, SDK, Galeria na Strychu
ul. Siemianowicka 59
  

15.09. godz. 17.45

KRAKÓW, Cafe Caroline, ul. Głowackiego 4.
(rezerwacje biletów)
  

10.09. godz. 22.oo

KRAKÓW, Noc Poetów,
kościół św. Wojciecha, Rynek Główny
  

6.08. godz.19.3o

CHOJNICE, Noc Poetów, Fosa Miejska    
koncert z udziałem Ernesta Brylla
  

3.06. godz. 19.oo

WARSZAWA, Wilanów, parafia św. Anny,
ul. Kolegiacka, aula teatralna
 

21.05. godz.15.oo

LUBLINIEC, kościół św. Stanisława
ul. Piłsudskiego 8
 

29.04. godz.12.oo

LIBIĄŻ, Zespół Szkół KSW im. kard.
Wyszyńskiego, koncert dla laureatów konkursu
poetyckiego
 

17.04. godz. 21.oo

WARSZAWA, kościół św. Ojca Pio,
ul. Rybałtów 25
  

7.04. godz. 20.oo

RADOM ul. Piłsudskiego 12
Radomska Wiosna Literacka
 

12.03. godz.18.oo

TARNÓW, Aula WSD, ul. Piłsudskiego 6
z udziałem Andrzeja Roga, Janusza Yaniny Iwańskiego w ramach Forum Nauczycieli i Wychowawców
www.tarnow.ksw.pl-»
     

25.02. godz.19.oo

WADOWICE Centrum Kultury, ul. Teatralna 1
 koncert promujący płytę SPOTKANIA -»
     

13.02. godz. 17.oo

SIERPC, Sanktuarium MB Sierpeckiej
ul. Wojska Polskiego 28a
koncert promujący płytę SPOTKANIA -»
    

12.02, godz. 13.3o

WARSZAWA, oo Dominikanie (Służew)
Aula o. Jacka Woronieckiego
ul. Dominikańska 2
koncert promujący płytę SPOTKANIA -»
   

23.01. godz. 19.oo

KRAKÓW, Radiowy Teatr Piosenki Agnieszki
Chrzanowskiej, Radio Kraków,
al. Słowackiego 22,
koncert promujący płytę SPOTKANIA -»
kup płytę -»
zobacz ulotkę -»
link do Radiowego Teatru Piosenki -»
  

9.12. godz. 18.oo

KRAKÓW, Bazylika OO Franciszkanów,
(Kaplica Włoska) gościnnie w Teatrze Hagiograf
w cyklu: Oblicza Imion
    

24.11, godz. 19.oo

LUBLIN, KUL - Aula im. kard. Wyszyńskiego.
Aleje Racławickie 14. koncert promujący płytę: SPOTKANIA
   

3.11. godz. 17.oo

OPOLE, MOK ul. Piastowska 14.
na koncert SPOTKANIA, w ramach
VIII Opolskiej Jesieni Literackiej zaprasza:
Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu
  

24.10. godz.16.oo

DĘBICA, kościół Miłosierdzia Bożego,
ul. Mickiewicza 2
z udziałem Adama Woronowicza
  

13.10. godz.18.oo

BIELSKO BIAŁA Szkoła Muzyczna,
Sala Koncertowa, ul. Wyspiańskiego 5a
z udziałem Tadeusza Malaka
  

5.10. godz. 19.oo

CHORZÓW, Centrum Kultury, ul. Sienkiewicza 3
koncert Sadza z udziałem poetów:
Ernesta Brylla, ks. Jerzego Szymika
oraz Janusza Yaniny Iwańskiego

   

25.09., godz.16.oo

KRAKÓW, Akademia Ekonomiczna (Aula)
z udziałem Ernesta Brylla
   

16.06. godz. 19.30

LUBLIN, klasztor Dominikanów, ul. Złota 9
  

3. 06. godz. 18.oo

ZIELONA GÓRA, Palmiarnia (koncert zamknięty)
  

1.06. godz. 19.oo

WARSZAWA, Podziemie Kamedulskie
ul. Dewajtis 3,
(koncert za zaproszeniami)
 

27.05,  godz. 13.oo

PŁOCK, kościół św. Stanisława Kostki
koncert specjalny! z okazji jubileuszu Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Ks. Jana Twardowskiego
  

29. 05. godz. 19.oo

SOSNOWIEC, kościół św. Tomasza Ap.
ul. Orla 19, program z udziałem Ernesta Brylla
    

11. 05, godz. 20.oo

KRAKÓW, kościół oo Kapucynów
program: Wybieram ciszę 10 kwietnia in memoriam z udziałem ks. prof. Jerzego Szymika
     

02. 05. godz. 18.oo

ANDRYCHÓW, MDK, ul. Szewska
   

14. 04, godz. 19.oo

TARNÓW, Aula WSD, ul. Piłsudskiego
program z udziałem Edwarda Żentary
    

20. 02. godz. 19.30

WARSZAWA, kościół Zwiastowania
ańskiego, ul. Gorlicka 5/7
  

14. 12. godz. 19.oo

SZCZECIN, Filharmonia Szczecińska
pl. Armii Krajowej 1
 

6. 12. godz. 20.oo

KRAKÓW, kościół oo. Kapucynów
ul. Loretańska 11
 

4. 12, godz. 20.oo

KRAKÓW - Łagiewniki, Aula Jana Pawła II
przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
 

30. 11. godz. 20.oo

KRAKÓW, kościół oo. Kapucynów, ul. Loretańska 11, program z udziałem Ernesta Brylla
  

28. 11, godz. 14.oo

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu
  

25. 10, godz. 18.oo

ŚWIĄTNIKI GÓRNE, kościół św. Stanisława Bpa, ul. ks. Kameckiego 3
  

20. 10. godz. 17.oo

DĄBROWA TARN. kościół Wszystkich Świętych
 

19. 10. godz. 20.oo

KRAKÓW, kościół oo. Kapucynów,
ul. Loretańska 11
koncert z udziałem Radka Krzyżowskiego
  

18. 10. godz.

PRZEMYŚL, Zamek Kazimierzowski
koncert z udziałem Adama Woronowicza
 

17. 10. godz.17.30

BRZOZÓW, Dom Kultury, ul. Armii Krajowej 3,
koncert z udziałem Adama Woronowicza
 

16. 10. godz. 19.15

ZIELONA GÓRA, kościół Najśw. Zbawiciela,
ul Chrobrego 8,
koncert z udziałem Włodzimierza Matuszaka
  

14. 10. godz. 19.oo

TARNÓW, Wyższe Seminarium Duchowne
ul. Piłsudskiego 9, koncert z udziałem

Tadeusza Malaka
  

10. 10. godz. 18.oo

PSZCZYNA, Pszczyńskie Centrum Kultury
ul. Piastowska 1
  

cykl koncertów charytatywnych:
WAŻNE: szczegóły dotyczące koncertów 5–15 października na  www mazda.pl
 

15. 10, g. 19.oo

BIELSKO-BIAŁA, Kamienica Pod Orłem,
ul. 11 Listopada,
koncert z udziałem Jerzego Treli
 

12. 10. g.19.oo

WROCŁAW, Filharmonia Wrocławska,
ul. Piłsudskiego 19,
koncert z udziałem Jerzego Treli
 

8.10. g.19.oo

KATOWICE, Aula Wydz. Teologii UŚ, ul. Jordana 18, oncert z udziałem Jerzego Treli
 

5. 10. g. 19.oo

KRAKÓW, PWST, ul. Straszewskiego 22
koncert z udziałem Jerzego Treli
 

14. 09. g. 20.oo

 KRAKÓW kościół oo Kapucynów, ul. Loretańska
  

14.08, godz. 21.oo

Kraków, "Noc Cracovia Sacra"; kościół Św. Szczepana, ul. Sienkiewicza 19,
 

17.06. godz.18.oo

Warszawa-Anin; plener
  

18.05. godz.19.oo

Oświęcim, Cent. Kultury, ul. Śniadeckiego 24
   

13.05 godz. 20.0o

Bruksela, katedra św. Michała Archanioła
   

3.03.

Nowy Sącz
 

21. 02. godz.19.3o

Warszawa, kościół Zwiastowania Pańskiego,
ul. Gorlicka
 

15.02. godz.16.oo

Kraków, kościół św. Floriana, Plac Matejki
  

28.12. godz.18.45

Warszawa, kościół MB Królowej Polski,
ul. Rzeźbiarska
  

9.12. godz. 19.oo

Kraków - Łagiewniki, Sanktuarium, Aula Jana Pawła II,  ZDEJMOWANIE PIECZĘCI, koncert w 15. rocznicę śmierci ks. Janusza St. Pasierba
z udziałem
Andrzeja Seweryna
   

8.12. godz.18.oo

Kraków, Galeria "Zejście", ul. Mazowiecka 43
   
         

4.11. godz. 19.oo

Tarnów-Mościce; kościół MB Królowej Polski,
  

26.10, godz. 20.oo

Kraków; kościół oo. Kapucynów, ul. Loretańska
   

22.10. godz.19.oo

Mysłowice, kościół MB Bolesnej
    

21.10. godz.11.oo
          godz.16.oo

Żabno k/ Tarnowa, Centrum Kultury,Sala Widowiskowa,
  

19.10. godz. 19.3o

Kraków-Swoszowice, ul. Kąpielowa
    

17.10.  godz. 19.oo

Izabelin,Dom Kultury
   

16.10, godz. 17.oo

Tyszowce k/Zamościa, kościół św. Leonarda
  

12.10. godz. 18.oo

Pszczyna, Centrum Kultury,ul. Piastowska 1
   

31.07. godz. 18.oo

Katowice
  

18.06, godz. 18.oo

Warszawa-Anin, ul. Niemodlińska
    

2.06. godz.13.oo

Warszawa, kościół ss Wizytek, ul. Krakowskie,
Przedmieście 34
  

2.06.  godz. 19.oo

Laski (pod Warszawą), Zakład dla  Dzieci Niewidomych
  

16.05, godz. 19.oo

Tarnów -  Mościce,  kościół MB Królowej Polski
  

23.04. godz.15.oo

Kraków, Bazylika OO Franciszkanów (Sala Włoska)
   

10.04. godz. 17.oo

Kraków, Dom Harcerza, ul. Lotnicza 1
  

4.04. godz. 20.oo

Lubliniec, MDK, ul. Plebiscytowa 9
  

30.04., godz. 16.oo

Skrzyszów, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
  

15.04. godz. 17.oo

Lublin, piwnica artystyczna Hades, program z udziałem Doroty Segdy
   

26.01. godz. 17.oo

Warszawa, Galeria im. Jana Pawła II,
Plac Bankowy 1
   

18.01, godz. 17.oo

Warszawa, kościół ss. Wizytek, ul. Krakowskie Przedmieście
    

17.01, godz. 18.oo

Warszawa, Pałac Prymasowski, program
świąteczny, koncert zamknięty
   

21.12. godz.19.oo

Program świąteczny,  koncert zamknięty
 

15.11. godz.13.oo

Tarnów, Teatr
 

5.11. godz. 14.oo

Tarnów, Sala Lustrzana, finał projektu: "Spotkania z postacią X. J. Twardowskiego".
Org.: Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców

www.tarnow.ksw.pl 
  

15.10. godz. 18.oo

 Lubliniec
  

14.10. godz.19.15

Tarnów, kościół księży Filipinów
wykonawcy: Danuta Michałowska - wiersz
(utwory Karola Wojtyły)
Adam Prucnal - skrzypce
Pueri Cantores Tarnovienses - śpiew

Koncert w ramach projektu: Krakowskie Przedmieście ->>

10-11.10

Tarnów, Aula Jana Pawła II, Plac Katedralny
  

7.10. godz. 17.oo

Warszawa, foyer Teatru Wielkiego TRYPTYK RZYMSKI (fragmenty)
wykonawcy:
Danuta Michałowska - słowo
Adam Prucnal - skrzypce
w ramach wernisażu wystawy: "Wojtyła: inscenizacje.
Dramat słowa i gestu." Org.: Centrum Myśli Jana Pawła II.,Teatr Wielki-Opera Narodowa, Muzeum Teatralne.
  

29.09. godz.18.oo

Grudziądz, Centrum Kultury Teatr (klub Akcent)
 ze specjalnym udziałem Mai Komorowskiej
  

27.05. godz. 16.oo

Piotrków Trybunalski, Kościół Akademicki Panien Dominikanek
 

26.05. godz. 14.oo

CZECHOWICE-DZIEDZICE, Dom Rekolekcyjny; Księża Jezuici, ul Sobieskiego 40
   

19.05. godz. 16.oo

Jarosław, kościół Chrystusa Króla,  program z udziałem Krzysztofa Wieszczka
  

3.05. godz. 19.oo

BORKOWICE, kościół św. Krzyża, Borkowickie Spotkania Teatralne
  

25.04. godz. 16.oo

Toruń, Aula UMK, ul. Gagarina 11
  

22.04. godz. 15.3o

Warszawa - Wilanów, Świątynia Opatrzności Bożej, Pola Wilanowskie
   

23.02. godz. 19.oo

Tarnowskie Góry, Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 7
program z udziałem
Doroty Segdy
  

18.02. godz. 17.oo

klasztor  Paulinów, ŻARKI - LEŚNIÓW,  koncert w  ramach  rekolecji  dla  rodzin
(głosi -  o. Leon  Knabit )
   

30.01. godz. 17.oo

 Brzeszcze, Ośrodek Kultury, ul. Narutowicza 1
  

20.01. godz. 19.oo

Tarnów, Piwnica TCK, Rynek 5, program z udziałem Doroty Segdy

28.11.  godz. 18.oo

Katowice, Aula Wydz. Teologicznego UŚ
ul. Jordana 18 
-->>
  

28.10.

Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 1, Gaude Mater, Ośrodek Promocji Kultury
   

19 października 2006 – Tarnów, godz.16.3o,
 - czwartek                       Tarnowski Teatr im. L. Solskiego

18 października 2006 – Tarnów, godz. 19.3o
- środa                             kościół Filipinów, ul. Piłsudskiego 9

2 października 2006, Kraków, godz.20.oo
                                    Bazylika OO Franciszkanów, krużganki,
                                    wiersze czyta Dorota Segda
-->>

20 sierpnia 2006,  Żarki, godz. 15.oo
                                Sanktuarium MB Leśniowskiej
-->>

5 kwietnia 2006  - Kraków

11 kwietnia 2006  - Nowy Targ

31 marca 2006  - Oświęcim

9 lutego 2006  - Kraków

5 lutego 2006  - Tychy, Teatr Mały

21 stycznia 2006  - Kalwaria Zebrzydowska

4 stycznia 2006  - Sosnowiec

25 listopada 2005  - Sosnowiec, Katedra WNMP, Zaduszki Artystyczne

29 września 2005 - Jarosław, par. Chrystusa Króla

23 czerwca 2005 - Kraków, Piwnica Wiślna 12

31 maja 2005 - Kraków, Pałac Arcybiskupów

08 kwietnia 2005 - Mistrzejowice, par. św Maksymiliana

21 marzec 2005 - Katowice, Biblioteka Śląska

marzec 2005 - Piaseczno, Stara Iwiczna, Rekolekcje Wielkopostne

7 stycznia  2005 - Kraków, pałac Pugetów

29 listopada 2004 - Niepołomice, Zamek Królewski

22 października 2004 - Rybnik

26 września  2004  - Lublin, w ramach Kongresu Kult. Chrześcijańskiej

22 sierpnia  2004  - Brzozów

6-9 sierpnia 2004 - trasa Pielgrzymki Krakowskiej

22 maja 2004 - Warszawa, kolegiata św. Anny